




Suszek Swim to uznana szkoła nauki pływania zlokalizowana w Białej Podlaskiej, prowadzona przez Lidię i Wojciecha Suszków. Wojciech Suszek, posiadający doświadczenie jako zawodnik i medalista Mistrzostw Polski, współtworzy inicjatywę razem z Lidią Suszek, magistrem wychowania fizycznego ze specjalizacją w pływaniu, co przekłada się na wyjątkowe podejście do nauczania.
Placówka oferuje kursy pływackie dla dzieci od czwartego roku życia, młodzieży i osób dorosłych, koncentrując się zarówno na podstawach, jak i doskonaleniu technik oraz prowadząc zajęcia korygujące wady postawy. Szkołę wyróżniają niewielkie, maksymalnie sześciosobowe grupy, co pozwala na indywidualne podejście instruktorów do uczestników.
Kursanci mają możliwość korzystania z panelu użytkownika na platformie Active Now, gdzie można m.in. zgłaszać nieobecności i umawiać się na odrobienie zajęć. Opracowany program nauczania cechuje się elastycznością, podziałem na poziomy i kategorie wiekowe, umożliwiając stopniowy rozwój umiejętności pływackich. Zajęcia odbywają się na pływalni AWF w Białej Podlaskiej, a atmosfera przyjazna nauce wzbogacona jest elementami zabawowymi, zwłaszcza w grupach najmłodszych.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 43 | 5.0 / 5 | |
| 26 | 5.0 / 5 |