Sulejów Sosenka Agroturystyka Kajaki to położone w malowniczej okolicy miejsce, które harmonijnie zestawia ciszę i kontakt z naturą z możliwościami aktywnego wypoczynku. Obiekt znajduje się nad rzeką Pilicą, w pobliżu Zalewu Sulejowskiego oraz Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, co zapewnia wyjątkowe warunki do relaksu. Okalające lasy obfitują w grzyby i jagody, a na miłośników wycieczek czekają liczne trasy rowerowe oraz piesze.
Goście mają do dyspozycji komfortowe pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe, wyposażone w łazienki, telewizory, a także dostęp do Wi-Fi. Każdy pokój posiada balkon, umożliwiający wypoczynek na świeżym powietrzu. W obiekcie funkcjonuje także w pełni wyposażona kuchnia, przeznaczona do dyspozycji odwiedzających.
Jedną z głównych atrakcji Sosenki są organizowane spływy kajakowe na Pilicy i Luciąży, dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, rodzin, jak i zorganizowanych grup. Ośrodek prowadzi wypożyczalnię nowoczesnych kajaków i rowerów, umożliwia korzystanie z łodzi wędkarskich, a także organizację ogniska lub grilla. Dodatkowym walorem jest bliskość Opactwa Cystersów, które figuruje na liście Pomników Historii i stanowi atrakcję dla miłośników dziedzictwa kulturowego.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 171 | 4.7 / 5 | |
| 46 | 4.9 / 5 | |
| nocowanie | 18 | 9.1 / 10 |